KONST / Litografier / Färglitografi 7528418
*
nr 752 8418
Färglitografi
Stig Claeson, Stockholmsmotiv, signerad -812 293/360, bladets mått: 47x63, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
750 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 april 2012
kl 17:53:42
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/4 21:48:06
1
300 kr
6/4 18:30:46
1
550 kr
6/4 22:22:58
2
700 kr
7/4 21:12:43
1
Vinnande bud
9/4 17:44:29
1
justering av budtak
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad motiv från stockholm stig claeson stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51
-
8103 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. PT upplaga..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:32
-
8101 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:31
*
Färglitografi
nr 752 8418
Färglitografi
Stig Claeson, Stockholmsmotiv, signerad -812 293/360, bladets mått: 47x63, oramad
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 750 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 9 april 2012 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 4/4 21:48:06 | 1 | 300 kr |
| 6/4 18:30:46 | 1 | 550 kr |
| 6/4 22:22:58 | 2 | 700 kr |
| 7/4 21:12:43 | 1 | Vinnande bud |
| 9/4 17:44:29 | 1 | justering av budtak |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad motiv från stockholm stig claeson stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44 -
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51 -
8103 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. PT upplaga..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:32 -
8101 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:31



